WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że Prezes Rady Ministrów na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 10 czerwca 2016 roku o działaniach antyterrorystycznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 2234 oraz z 2022 r. poz. 583 i 655) podpisał Zarządzenia:

 

  nr  283 z dnia 30 sierpnia 2022 roku w sprawie wprowadzenia drugiego stopnia alarmowego (2. stopień BRAVO) na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,

  nr  282 z dnia 30 sierpnia 2022roku w sprawie wprowadzenia trzeciego stopnia alarmowego CRP (3. stopień CHARLIE-CRP) na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Zarządzenia obowiązują od dnia 1 września 2022 roku, od godz. 00:00, do dnia 30 listopada 2022 roku do godz. 23:59.

 

przypadku zauważenia:

- niewłaściwej reakcji systemów,

- braku dostępu do właściwej aplikacji sieciowej,

- elektronicznych śladów próby włamania do systemu informatycznego,

- podejrzanych wiadomości e-mail,

proszę o poinformowanie Administratorów właściwego systemu.

 

dr inż. Tomasz Stefaniuk

Specjalista ds. bezpieczeństwa informacji i systemów teleinformatycznych
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1.  Decyzją Biskupa Kazimierza Gurdy, nasze Duszpasterstwo zawiesza swoją działalność liturgiczną na czas wakacji, co oznacza, że nie będzie Mszy Świętych niedzielnych, ani środowych – przez lipiec, sierpień i wrzesień.

2.  W tym czasie Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego w Siedlcach zostanie przeniesiony do Domu Księży Emerytów, przy ul. Kościuszki 10.

3.  Przez całe wakacje jestem pod telefonem – do Waszej dyspozycji, jeśli idzie o rozmowę, czy osobiste spotkanie, w umówionym czasie i miejscu.

4.  Przypominam o inicjatywie GIGANTYCZNY SZTURM DO NIEBA w intencji Środowiska Akademickiego, Duszpasterstwa Akademickiego i Młodzieży w Kościele. Szczegóły na naszej stronie i na plakacie. Jednocześnie informuję, że przez całe wakacje raz w tygodniu w tej intencji odprawię Mszę Świętą – tak, jak w ciągu roku.

5.  Nowe Ogłoszenia na stronie nie będą w wakacje zamieszczane, natomiast pojedyncze informacje bieżące – na przykład o audycjach DROGAMI MŁODOŚCI, w Katolickim Radiu Podlasie, albo o wyjazdach wakacyjnych – na bieżąco na naszym profilu fb.

6. Zachęcam do zapoznania się z propozycją Diecezjalnego Studium Życia Rodzinnego:  http://drsiedlce.pl/studium-zycia-rodzinnego/

Wiadomość także na plakacie, umieszczonym w gablotach.

7.  Już dzisiaj zapraszam na kolejny KODEŃSKI WIECZERNIK AKADEMICKI, w ostatnią niedzielę wakacji, czyli 25 września. Modlić się będziemy o szczęśliwy nowy rok akademicki, a tematem spotkania będzie: NADZIEJA. Szczegółowe ogłoszenia i plakat – bliżej spotkania, na naszej stronie i na fb.

8.  Z całego serca dziękuję Społeczności Akademickiej, a więc Profesorom, Wykładowcom, Pracownikom oraz Studentom, a także wszystkim Osobom, związanym z naszym Ośrodkiem – za ogromne dobro, jakie wspólnie tworzyliśmy w kończącym się roku akademickim. Zapraszam w nowym roku – do nowego miejsca.

Tymczasem, życzę pięknych wakacji i urlopów, prawdziwego duchowego i fizycznego odpoczynku, zapewniając o modlitewnym towarzyszeniu każdej i każdemu z Was! Niech Pan będzie uwielbiony w Waszej dobroci, życzliwości i otwartości!

 

Z kapłańskiego serca - błogosławię!

Gaudium et spes! 

Ks. Jacek

Rekolekcje Akademickie - Harmonogram