Szanowni Państwo,

Instytut Tyflologiczny Polskiego Związku Niewidomych kontynuuje nabór do drugiej edycji projektu "Aktywny Absolwent"  dającym szansę osobą niewidomym i słabo widzącym na znalezienie zatrudnienia.
W związku z tym zwracamy  się z uprzejmą prośbą o pomoc w rozpowszechnieniu informacjio projekcie na Państwa stronie internetowej, tablicy ogłoszeniowej oraz studenckiej liście mailingowej.

Bardzo zależy nam aby informacja dotarła do tej grupy osób i aby do projektu zgłaszały się osoby  nastawione na aktywne poszukiwanie pracy.

Dlatego bardzo prosimy o pomoc w rozpowszechnieniu informacji o projekcie zawartej w załączniku. Jesteśmy gotowi do udzielenia dodatkowych informacji. Bardzo liczymy, że wspólnie dotrzemy do właściwych osób.

Dziękujemy i pozdrawiamy

Małgorzata Pacholec Dyrektor Instytutu Tyflologicznego PZN